NAŠE NAJCHUTNEJŠIE OVOCIE


Kniha návštev

Dátum: 27.08.2017

Vložil: jozef kutny

Titulok: rezistentnė jablone

Dobrý deň
Máte v ponuke aj staré rezidentne jablone ?
Ďakujem s pozdravom kutny
Mail: info@sports.sk

—————

Dátum: 20.04.2017

Vložil: Ondrej

Titulok: nerastú

Na jeseň 2016 som si u Vás zakúpil stromčeky a kríky za 210€, ale hurmikaki, jujuba, moruša čierna ani amelanchiere sa mi neujali, bývam od Vás vzdušnou čiarou cca 20 km, vymrznúť nevymrzli, lebo iné odrody od iných dodávateľov sa mi spoľahlivo uchytili, dokonca citlivejšie hurmikaki bez úhon vyrašilo. Dosť som sklamaný, lebo paličiek v záhrade môžem mať viac a lacnejšie ako od Vás.

—————

Dátum: 07.04.2017

Vložil: Gabriela Hriníková

Titulok: asimina, hurmikaki

Dobrý deň,
minulý rok som u Vás zakúpila 2 ks asimina, ale jeden stromček sa neujal. Je potrebné dokúpiť nový aby boli kvôli opeleniu 2ks?
Ešte mám jednu otázku. Kúpila som aj hurmikaki, ktoré po opadaní listov mi bohužial náš pes zlomil tak že zostal nad zemou iba malý kúsok, cca 5-8 cm pník. Dá sa s tým niečo robiť? :(

—————

Dátum: 17.08.2016

Vložil: Pharmk976

Titulok: Good info

Very nice site!

—————

Dátum: 17.08.2016

Vložil: Pharmc104

Titulok: Good info

Very nice site!

—————

Dátum: 11.08.2016

Vložil: Pharmc536

Titulok: Good info

Very nice site!

—————

Dátum: 14.04.2016

Vložil: Novackova

Titulok: informacia

Prave dnes som si u Vas kupila tzv.ceresnovisnu na vystave "Gardenia" v NR a nenasla som nikde navod na pestovanie, ako to vyzera a vsetko podrobne.
Kde si to mozem pohladat ???

Dakujem za odpoved

—————

Dátum: 11.03.2016

Vložil: IVETA

Titulok: íNSKA DATLA - JUJUBA

dOBRý DEň, MáM ZáUJEM O číNSKU DATLU ALE NEVIDíM JU VO VAšEJ PONUKE.... ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ.

—————

Dátum: 17.02.2016

Vložil: Zuzana S.

Titulok: Kvitnúce ale nerodiace hurmikaki

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Mám 5-ročný hurmikaki, zakúpený na jar 2011 /asi štepený/ vysadený priamo do záhrady, hneď v roku 2011 zakvitol asi dvoma kvetmi /veľkými/, ktoré opadli, plody sa nevyvinuli, zima bola tuhšia ako sme čakali, ochrana nebola dostatočná a stromček vymrzol, už sme ho v lete chceli vykopať a on vypučal ale asi pravdepodobne z podpníka. Ďalšie roky sme strom cez zimu chránili lepšie, teraz je už asi2,5 metrový, košatý a minulý rok nádherne zakvitol, množstvo kvetov ale drobných takých guľatých zvončekov, v korune bolo veľa čmeliakov, myslela som že dôjde k opeleniu. Z kvetov sa nevyvinul ani jediný plod. Tešila som sa na bohatú úrodu a nebolo z toho nič. Je možné že ide o nerodiaci podpník? Vyzerá, že strom je kaki /má veľké listy a slabé konáre, ktoré silnejší vietor niekedy zlomí, strom rastie bujne/. Mám dokúpiť nejakú inú odrodu kaki a zarodí mi aj tento strom? Záhradu mám v Borši /ide o teplú vinohradnícku oblasť na východnom Slovensku/. Ak mi poradíte budem Vám vďačná. Ak by to bolo možné objednala by som si u vás aj stromček, ktorý by bol vhodný a cenovo prijateľný.

—————

Dátum: 04.11.2015

Vložil: Miroslav

Titulok: jujube - cinska datla

Takisto mam zaujem o jujubu, nevidim ju u Vas v ponuke, skusil som Vam aj napisat email, ak mam drobru adresu. Dakujem za odpoved.

—————